• oblasti
  • město
  • termín
Úvod do stimulačních metod pro pracovníky v přímé péči
Kód: 111.18.M142.008.01
10.05.18
Uherské Hradiště
8 h
Lektor
PhDr. Stanislava Kebortová

Supervizor v sociálních službách, somatický psychoterapeut a lektor. Vystudovala magisterské a doktorandské studium speciální pedagogiky na MU Brno. V současné době pracuje jako zástupce ředitele Základní školy a Mateřské školy Uherské Hradiště, Šafaříkova pro žáky s poruchou autistického spektra a děti s kombinovaným postižením. Ve své práci klade důraz na individuální přístup ke klientovi a snaží se pracovat technikami a metodami, které mají pro něj širokospektrální a dlouhodobý význam. Zkušenosti z dlouholetého působení s dětmi s těžkými Dg jak v oblasti školství, tak v sociálních službách přenáší do své praxe při práci s pracovníky pomáhajících profesí i rodinami dětí s postižením.

Co mi kurz přinese?
Absolvent se orientuje v problematice stimulačních metod, včetně jejich využití v přímé práci s uživatelem sociálních služeb.
Anotace kurzu
Cílem kurzu je seznámit pracovníky v přímé péči se stimulačními metodami a jejich využitím v přímé práci s uživateli sociálních služeb. Účastníkům je představen koncept stimulačních metod, možnosti prevence imobilizačního syndromu a tvorba individuálního plánu péče vycházejícího z potřeb uživatele. Závěr kurzu je zaměřen na metody smyslové a kognitivní aktivizace.

Maximální počet účastníků: 25 osob.
Pro koho je kurz určen?
Kurz je určen pro pracovníky v sociálních službách, sociální pracovníky a neformální pečovatele.
Přednášky

10.05.18 08:30 - 15:00
Úvod do stimulačních metod pro pracovníky v přímé péči

Úvod do stimulačních metod pro pracovníky v přímé péči
10.05.18
Marlin s.r.o., Města Mayen 1536, Uherské Hradiště 686 01
1 190,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 15

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím