• oblasti
  • město
  • termín
Sexualita a vztahy lidí s mentálním postižením
Kód: 111.18.M168.016.01
29.10.18
Uherské Hradiště
16 h
Lektor
Mgr. Zuzana Dlouhá DiS.

Je dlouholetou a zkušenou vedoucí zařízení sociálních služeb pro osoby s mentálním postižením. Na vysoké škole vystudovala obor sociální pedagogika, je členkou několika pracovních skupin se zaměřením na kvalitu sociálních služeb a standardy kvality sociálních služeb. Má bohaté zkušenosti nejen s cílovou skupinou, ale i s oblastí fungování služby obecně.

Co mi kurz přinese?
Účastníci kurzu získají přehled a potřebné znalosti v problematice vztahů, sexuality, intimity, sexu, důvěry a lásky lidí s mentálním postižením, tak aby je co nejlépe mohli uplatnit se své praxi při práci s klienty.
Anotace kurzu
Dvoudenní kurz je určen pro pracovníky služeb sociální péče. První den je věnován výkladu hranic, vztahů, sexuality, intimity, sexu, důvěry a lásky lidí s mentálním postižením, vývoje sexuality u lidí s mentálním postižením a projevů sexuality a ochraně na úrovni klienta, na úrovni rodičů, na úrovni pracovníků organizace poskytující sociální službu, na úrovni státu. Druhý den se zaměřuje na problémy v sexualitě lidí s mentálním postižením, podporu pracovníka, práci se sexualitou, partnerství, manželství a rodičovství lidí s mentálním postižením a rozbor kazuistik.

Maximální počet účastníků: 25 osob.
Pro koho je kurz určen?
Kurz je určen pro pracovníky v sociálních službách, sociální pracovníky a vedoucí pracovníky sociálních služeb.
Přednášky

29.10.18 08:30 - 15:00
Sexualita a vztahy lidí s mentálním postižením - 1. den

30.10.18 08:30 - 15:00
Sexualita a vztahy lidí s mentálním postižením - 2.den

Sexualita a vztahy lidí s mentálním postižením
29.10.18
Marlin s.r.o., Města Mayen 1536, Uherské Hradiště 686 01
2 290,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 20

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím