• oblasti
  • město
  • termín
Rozhodování s podporou
Kód: 131.18.M247.008.01
21.06.18
Zlín
8 h
Lektor
Bc. Michal Šalplachta DiS.

Diplomovaný psychoterapeut v poradenství a psychoterapii zaměřené na člověka.

Supervizor, poradce, lektor a psychoterapeut. Mým profesním posláním je přispívat k rozvoji lidí, týmů a organizací. Za základní nástroje při své práci považuji sebepoznání, reflexi vlastní zkušenosti, otevřený dialog s druhými. Rád poskytuji zdroje inspirace a srozumitelné modely pro uchopení reality. Mým cílem je podporovat kultivaci vlastní osobnosti a posílení schopností duševní práce.

Co mi kurz přinese?
Seznámíte se s konceptem rozhodování s podporou a naučíte se poskytovat podporu a pomoc při rozhodování osobám, které takovou podporu a pomoc potřebují. Naučíte se, že rozhodování s podporou respektuje osobní nezávislost a samostatnost lidí s postižením.
Anotace kurzu
Svoboda v rozhodování o sobě samém a svém životě je neodmyslitelnou součástí života každého z nás a ne jinak tomu je i v životě lidí s postižením.
Koncept rouhodování s podporou učí pomáhající pracovníky poskytovat pomoc a podporu při rozhodování lidem, kteří takovou podporu potřebují.
Účastníci kurzu se seznámí s principy a podstatou konceptu rozhodování s podporou, jeho postupy a vlivem na kvalitu života klienta. Absolvent kurzu získá znalosti v oblasti legislativy a zákonných podmínek v ČR ve vztahu ke konceptu rozhodování s podporou. Součástí vzdělávacího programu je praktický nácvik postupů rozhodování s podporou, aby bylo pro účastníky vzdělávacího programu snazší začlenit je do své běžné praxe s klienty.
Pro koho je kurz určen?
Kurz je určen pracovníkům v sociálních službách, sociálním pracovníkům a vedoucím pracovníkům sociálních služeb.
Přednášky

21.06.18 08:30 - 15:00
Rozhodování s podporou

Rozhodování s podporou
21.06.18
Marlin s.r.o., Vavrečkova 5262, Zlín 760 01
1 190,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 14

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím