• oblasti
  • město
  • termín
Posilování týmové spolupráce v pomáhajících profesích
Kód: 621.19.M239.008.01
17.04.19
Pardubice
8 h
Lektor
PhDr. Alena Dědečková

Na vysoké škole vystudovala speciální pedagogiku a v současné době působí jako ředitelka dětského domova ve Vrchlabí. Absolvovala řadu odborných vzdělávacích kurzů v oblasti speciální pedagogiky, syndromu vyhoření, managementu a dalších. Věnuje se také lektorské činnosti na VŠ a ve vzdělávacích organizacích.

Co mi kurz přinese?
V rámci jednodenního kurzu se účastníci seznámí s problematikou posilování týmové spolupráce v pomáhajících profesích. Kurz účastníky seznamuje s definicí týmu a týmové spolupráce, s faktory přispívajícími k úspěšnosti týmu a posilujícími týmovou spolupráci i s faktory, které spolupráci narušují. Seznámí se komunikačními dovednostmi podporujícími spolupráci.
Anotace kurzu
Týmová spolupráce je důležitou podmínkou poskytování sociálních služeb. Součástí kurzu je využití zážitkových aktivit ke zlepšení týmové spolupráce a komunikace ke spolupráci. To vše se snaží kurz rozebrat na ukázkových příkladech a modelových situacích s aktivním zapojením všech účastníků kurzu.

Maximální počet účastníků: 20 osob.
Pro koho je kurz určen?
Kurz je určen pro vedoucí pracovníky, sociální pracovníky a pracovníky v sociálních službách. Výhodou je když se kurzu účastní celý tým.
Přednášky

17.04.19 08:30 - 15:00
Posilování týmové spolupráce v pomáhajících profesích

Posilování týmové spolupráce v pomáhajících profesích
17.04.19
Marlin s.r.o., Jana Palacha 1552, 530 02 Pardubice
1 190,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 5

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím