• oblasti
  • město
  • termín
Podpora kvality života uživatelů sociálních služeb - Evropský certifikát pro pracovníky sociálních služeb
Kód: 111.18.M195.008.01
27.11.18
Uherské Hradiště
8 h
Lektor
Mgr. Renata Kojecká

Terapeutka a supervizor s výcvikem SF (solution-focused) - na řešení orientovaný přístup v poradenství a terapii, lektorka kurzů v sociální oblasti. Vystudovala magisterský studijní program Speciální pedagogika – logopedie na UPOL Olomouc. Pracuje jako vedoucí zařízení sociálních služeb, ve své praxi získala zkušenosti nejen při vedením týmu pracovníků a při personálních činnostech, ale také zkušenosti při poskytování služeb klientům - individuální plánování, aktivizační plány, přímá práce s klienty - rozvoj komunikačních dovedností, vypracovávání komunikačních listů a deníků. V minulosti působila také jako vyučující na Ústavu speciálně - pedagogických studií na UPOL Olomouc. Má bohaté zkušenosti také jako klinický logoped.

Co mi kurz přinese?
Jednodenní kurz se zaměřuje na význam individuálního přístupu k uživatelům sociálních služeb. Na příkladech z praxe je vysvětleno individuální plánování postavené na principu informovaného rozhodnutí uživatele sociální služby a možnosti podpory nezávislosti uživatelů, včetně řešení konfliktních situací.
Anotace kurzu
Studijní program rozvíjí u účastníka znalosti, dovednosti a postoje v oblasti BESCLO. BESCLO (Základní evropské vzdělávací cíle v sociálních službách) je soubor kompetencí, které byly pojmenovány jako společný vědomostní základ pro zajištění trvale vysoké kvality sociálních služeb v Evropě. Jejichž obsah zahrnuje témata měnícího se pojetí péče v sociálních službách z medicínského modelu k modelu podporujícího dodržování lidských práv.
Pro koho je kurz určen?
Kurz je určen pro sociální pracovníky, pracovníky v sociálních službách a vedoucí pracovníky sociálních služeb.
Přednášky

27.11.18 08:30 - 15:00
Podpora kvality života uživatelů sociálních služeb - Evropský certifikát pro pracovníky sociálních služeb

Podpora kvality života uživatelů sociálních služeb - Evropský certifikát pro pracovníky sociálních služeb
27.11.18
Marlin s.r.o., Města Mayen 1536, Uherské Hradiště 686 01
1 190,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 15

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím