• oblasti
  • město
  • termín
Na člověka zaměřená komunikace - ZVÝHODNĚNÁ CENA
Kód: 621.18.M285.016.01
13.12.18
Pardubice
16 h
Lektor
Bc. Michal Šalplachta DiS.

Diplomovaný psychoterapeut v poradenství a psychoterapii zaměřené na člověka.

Supervizor, poradce, lektor a psychoterapeut. Mým profesním posláním je přispívat k rozvoji lidí, týmů a organizací. Za základní nástroje při své práci považuji sebepoznání, reflexi vlastní zkušenosti, otevřený dialog s druhými. Rád poskytuji zdroje inspirace a srozumitelné modely pro uchopení reality. Mým cílem je podporovat kultivaci vlastní osobnosti a posílení schopností duševní práce.

Co mi kurz přinese?
Kurz seznamuje účastníky s principy komunikace zaměřené na člověka. Naučí se v komunikaci hledat rovnováhu mezi osobní svobodou člověka a rámcem situace, vytvářet klientovi prostor pro rozhodování, reagovat na jeho pocity a potřeby.
Anotace kurzu
Komunikovat se zaměřením na člověka znamená zřetelněji a nezaujatě vnímat a prožívat sebe sama i druhého člověka, empaticky porozumět druhým lidem, lépe pochopit různá stanoviska. Na základě pozorného naslouchání, otevřenosti a respektu si účastníci osvojí schopnost utvářet autentické pomáhající vztahy a lépe zvládat komunikační situace při práci s klientem.

Maximální počet účastníků: 20 osob.
Pro koho je kurz určen?
Kurz je určen pro všechny osoby, které se podílejí na poskytování podpory, zejména pro sociální pracovníky, pracovníky v sociálních službách a neformální pečovatele.
Přednášky

13.12.18 08:00 - 15:00
Na člověka zaměřená komunikace

14.12.18 08:00 - 15:00
Na člověka zaměřená komunikace

Na člověka zaměřená komunikace - ZVÝHODNĚNÁ CENA
13.12.18
Marlin s.r.o., Jana Palacha 1552, 530 02 Pardubice
1 000,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 11

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím