• oblasti
  • město
  • termín
Komunikační dovednosti a zvládání psychické zátěže při práci s klienty
Kód: 621.18.M272.008.01
03.12.18
Pardubice
8 h
Lektor
PhDr. Alena Dědečková

Na vysoké škole vystudovala speciální pedagogiku a v současné době působí jako ředitelka dětského domova ve Vrchlabí. Absolvovala řadu odborných vzdělávacích kurzů v oblasti speciální pedagogiky, syndromu vyhoření, managementu a dalších. Věnuje se také lektorské činnosti na VŠ a ve vzdělávacích organizacích.

Co mi kurz přinese?
Účastníci si osvojí komunikační techniky ke zvládnutí krizové a konfliktní situace při práci s klientem. Účastníci kurzu jsou rovněž seznámeni s postupy zvládání psychické zátěže při jednání s klienty a s vybranými copingovými strategiemi v komunikaci, které mohou sloužit jako prostředek prevence stresu a syndromu vyhoření.
Anotace kurzu
Komunikace je významnou součástí lidského života a provází člověka po celý jeho život. V každé komunikaci může docházet ke konfliktům a komunikačním krizím. Pro budování spolupracujícího vztahu s klientem je podstatné umět tyto konflikty a krize správně řešit. Jednodenní kurz se zaměřuje na zásady efektivní komunikace s klientem a seznamuje účastníky s postupy při vedení rozhovoru s klientem a jejich použití při konfliktní a krizové komunikaci.

Maximální počet účastníků: 25 osob.
Pro koho je kurz určen?
Kurz je určen sociálním pracovníkům a pracovníkům v sociálních službách.
Přednášky

03.12.18 08:30 - 15:00
Komunikační dovednosti a zvládání psychické zátěže při práci s klienty

Komunikační dovednosti a zvládání psychické zátěže při práci s klienty
03.12.18
Marlin s.r.o., Jana Palacha 1552, 530 02 Pardubice
1 190,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 9

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím